دزدگیر های ایرانی

من همیشه به وبلاگم سر میزنم 

نگاه به تاریخ پست ها نکنید مهم مطلبی است که دنبالش هستید 

 حتی در مورد سیستم های صوتی خودرو

/ 4 نظر / 89 بازدید
یوسف

سلام اینجانب دزدگیر ماجیکار 909 روی ماکسیما دارم و مشکلی که پیش اومده این هست که ریموت تصویری خراب شده است و یک ریموت معمولی بدون تصویری برایش خریدم که می خوام بهش کد بدم و فعلاً ماشین هم اصلاً باطری ندارد و وقتی ماشین رو باطری به باطری می کنم دزدگیر فعال شده و نمی دانم چطور دزدگیر را قطع کنم تا بتونم به ریموت کد بدهم. با توجه به شرایطی که خدمتتان توضیح دادم باید چکار کنم؟!

ابراهیم

با سلام. قبلا برایم ایمیل فرستاده بودید قرار بود یادآوری کنم مارک خاصی از دزدگیر های جی پی اس که به خودرو تیبا بخورد و از لحاظ کیفیت و قیمت وضعیت مناسب داشته باشد. ضمنا برای تهیه آن جهت نصب در شهرستان گرگان. با تشکر

امیرارسلان

سلام.خسته نباشید.آقا یه سوال.من یه 206 دارم که دزدگیر ایزیکار مدل 3000-206 روش هست الان آژیر رو بی صدا کرده و هیچ جوره از روی ریموت به حالت صدا دار بر نمیگرده.من اصلن یک بار هم آژیر رو بی صدا نکردم ولی نمیدونم چرا اینجوری شده.چه کنم بنظرت استاد؟

سین

من یه سوال داشتم.من روی ماشینم دزدگیر دارم که از این چشمی های الکترونیکی هم داره.چند وقت پیش دزدگیرم همش آزیر می کشید و بردمش یه جا نشون دادم گفتن چشمی رو در بیار اگه آزیر نکشید مشکل از چشمیته.انجام دادم و دیگه آزیر نمی کشید چشمی رو هم عوض کردم و بهترین نوع چشمی رو روش گذاشتن.الان یک هفته گذشته و دوباره همون مشکل رو دارم.چشمی رو قطع کردم و خوب شد ولی وقتی چشمی رو وصل می کنم بازم همون مشکل رو داره.می شه چشمی رو برای همیشه بر دارم و دیگه وصلش نکنم؟اشکالی داره؟نظر شما چیه به نظرتون این مشکلش برای چیه؟چند جا نشون دادم ولی مشکلش حل نمی شه لطفا جوابم رو بدید ممنون می شم.